Spis autorów prac zakwalifikowanych do II ETAPU konkursu Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku 2021

PRZYPOMINAMY O TERMINIE SKŁADANIA PRAC W DZIALE TECHNICZNYM BWA
DO DNIA 5.11.2021 do godz.15.30.
 Jury w II Etapie konkursu pozostawia sobie prawo do dodatkowego odrzucenia  prac z udziału w wystawie w oparciu o weryfikację materiału fotograficznego z oryginałami prac.

 

Baran Anna      

Księżycowe motywy

 

Bednarska Karolina

z cyklu z ekranu „Matka i córka I”, „Matka i córka II”

 

Bileńki Krystyna

Islandia wyspa lodu I

 

Bińczycki Paweł

Ponad górami zobaczyłem coś silniejszego ode mnie

Something stronger than me…

 

Bokota-Tomala Barbara

Pejzaże nieznane

Pejzaże nieznane IV

 

Brożyna Sebastian

Wyspa I

 

Cywicki Łukasz

Dzień dwudziesty czwarty

Dzień dwudziesty piąty

 

Dawidiuk Małgorzata

Maskarada

 

Dębosz Paulina

III

 

Drozd Witek Małgorzata

Lustro III

Na przestrzał...

Pamięci… VI

 

Dudek Marcin

Ciemna materia III, IV

 

Duracz-Gil Iwona

Pejzaż nostalgiczny I, II

 

Folfas Roman

Budowanie świata I,II

 

Gil Łukasz

Alegoria czasu III, IV, V

Alegoria czasu I, II

 

Haba Marek

Wyspy I, II, III

 

Hubert Barbara

Znikające światy I , II , V

 

Inglot Robert

Czerwony

Zielony

 

Janicki Ireneusz

Buprestidae

Coccinella

Coleoptera

 

Kałamarz-Kucz Anna

Astazja

Fluktuacja

Oscylacja

 

Komaniecka Barbara

Embrion II

 

Kornacki Wojciech

Czyje to

 

Korzec Andrzej

Muzykowanie

Różowa maskotka

 

Kuchniak Leszek

Duch puszczy

Trzy oblicza dyktatora

 

Kwiatkowska Agata

Brak sygnału

Dobre wiadomości

 

Laszczyk Sebastian

Ukryta świadomość

 

Lech-Bińczycka Agnieszka

Kanji I, II, III

 

Magryś Dorota

8

 

Majewski Maciej

Blue cloud wrapper

Weather report

Storm supercell

 

Michałowicz -Smarzewska Ewa

Cykl oczekiwanie I, III

Halszka i Piotrek

 

Mistak Tomasz

Szum VIII, XVI, XVII

 

Nalepa Bartosz

Staw

Moje Toledo

z cyklu powrót do raju

z cyklu narodziny dotyku

z cyklu narodziny dotyku 2

 

Pacześniak Rafał

Allegro 1, 2, 3

 

Panas Aneta

Przejścia

W nieskończoności I, II

 

Paszczyńska Maria

Taniec owadzi I,II

 

Piętal Włodzimierz

nr 22

nr 30

nr 29

 

Podsobiński Rafał

Apparent space 2.0

Stone I

Instalacja graficzna

 

Porczyńska Barbara

Skin to skin

She and herself

I am a mother

 

Przepadło Jowita

Nadzieje

 

Przewoźnik Roman

Mrok

Zmierzch

Pandemia

PanDEmija

 

Pustelniak— Kuchniak Anna

Melancholia II

 

Rułka Andrzej

Na plaży

Rozerwane więzi

Postać

Powiązani

Powiązani II

 

Rusinek Mirosław

Północ

Gran Torero

Ombre de lumière

 

Salamon-Konieczny Sabina

Miasto nocą

 

Stabryła Sylwester

Filozof

Poeta

 

Surmacz Dominika

16 — 20 20

24 — 20 20

pierwsza z 7

 

Sypel Adam

Dwie strony deski

Teatr życia

 

Szczepkowski Jan

Poema

Model

Dalekie lato

 

Świeca Stanisław

Kosmiczny obserwator I, II, III

 

Tereszkiewicz Katarzyna

Expectation

Salvage

Tożsamość miejsca — Debrad

Tożsamość miejsca — Gdańsk

Tożsamość miejsca — Stary Sącz

 

Uchman Magdalena

Bez powietrza

Śpiąca

 

Woroniec Piotr

Odyseja

Mapa

 

Woźniak-Niemkiewicz Agata

Wiatr

Zapach róż

 

Wójcik Grzegorz

Trawy II – dyptyk

Trawy III

 

Zielińska-Krudysz Nina

Abstrakcja ze światłem

Zamknij oczy usłysz ciszę

 

Script logo   StudioStrona.pl