Rozstrzygnięcie konkursu „Obraz Grafika, Rysunek Rzeźba Roku 2015”

LISTA AUTORÓW I PRAC DOPUSZCZONYCH DO POKONKURSOWEJ WYSTAWY

OBRAZ, GRAFIKA, RYSUNEK, RZEŹBA ROKU 2015



ANDREJKOW ARKADIUSZ
„Bratanice”, olej, spray, płótno, 100x100

BARAN ANNA
„O czym myślisz”, tusz, kredka, karton, 29x23

„Zgadnij”, tusz, kredka, karton, 29x23

„Sen”, tusz, kredka, karton, 29x23

BĄK MAGDALENA
„Obraz zewnętrzny 1”, olej, płótno, 30x30

„Obraz zewnętrzny 3”, olej, płótno, 30x30

BŁOŃSKA JUSTYNA
„Wybrzeże”, akryl, płótno, 90x80

BŁOŃSKAI Z. TADEUSZ
„Źródło III”, akryl, płótno, 100x100

BEDNARSKA KAMILA
„IX”, tech. mieszana na płótnie, 100x120

„II”, tech. mieszana na płótnie, 100x80

„IX”, tech. mieszana na płótnie, 120x80

BOKOTA-TOMALA BARBARA

„Naturalnie natura”, olej, płótno, 100x100


„Skrawek natury”, olej, płótno, 100x100

BUCZEK- WARSZAWA WIOLETTA
„Próg dzieciństwa”, tech. własna, żywica, plastik, wys. 80

CELEK KATARZYNA
„Deszcz”, olej, płótno, 110x150


CIEŚLIK PIOTR
„Zakarpacie”, olej, płótno, 60x70

„Las i szepty”, szkło, wys. 32

„Kompozycja V – lekka”, szkło, 44x56

„Kompozycja IV”, szkło, 37x52

CIESZYŃSKI ANDRZEJ
„z.c. Muszla 1, akryl, płótno, 100x80

„z.c. Muszla 2, akryl, płótno, 100x80

CYBULSKA-WILKOŃ SYLWIA
„Rozłączeni”, tech. mieszana, płótno, 150x120

CYWICKI ŁUKASZ
„Fragmenty czasu I”, linoryt, 49,5x70

„Fragmenty czasu II”, linoryt, 49,5x70

DĘBOSZ PAULINA
„Wrzeciono”, olej, płótno, 150x100

„Mrzenie”, olej, płótno, 150x100

„Zalężnik”, olej, płótno, 150x100

DROZD–WITEK MAŁGORZATA
„Psalm 18”, tech. własna, karton, 30x74

FRYDRYK GRZEGORZ
„Przestrzeń modlitwy II”, grafika cyfrowa, 100x70

„Przestrzeń modlitwy III”, grafika cyfrowa, 100x70

GÓRKA ROMAN
„Figura przydrożna”, drewno, wys. 152

„Wieża”, drewno, wys. 122

„Był las…”, drewno, wys. 88

HUBERT BARBARA
„Pejzaż”, olej, płótno, 100x130

„Wrzesień”, olej, płótno, 95x115

INGLOT ROBERT
„Martwa natura III”< olej, płótno, 72x96

JANKOWSKA AGNIESZKA
z.c. Illud Tempus – „Obraz odzyskany VII”, papier, pleksi, 100x100

z.c. Illud Tempus – „Obraz odzyskany IX”, papier, pleksi, 100x100

JODKO KAMIL

„Komunikaty II”, druk wypukły, 70x100

KAŁAMARZ-KUCZ ANNA
„Wnętrze drgania barwy”, akryl, płótno, 60x60

„Wypukłość względna”, akryl, płótno, 60x60

„Drgania koloru”, akryl, płótno, 60x60

KARIM TIMUR

„Zaloty”, olej, płótno, 40x60

„Na łowy”, olej, płótno, 50x38

KIN PAWEŁ
„Duet”, akryl, płótno, 90x90

„Na placu zabaw”, akryl, płótno, 90x90

„Na basenie”, akryl, płótno, 100x70

KOPEĆ SYLWIA NATALIA
„Ja nie pełno SPRAWNA”, guma dwuchromianowa, 40x27

KORZEC ANDRZEJ
„Zielonka”, olej, płótno, 68x98

KUCHNIAK LESZEK
„Ardea”, akryl, płyta, 70X50

„Karp po żydowsku”, akryl, płyta, 73x60

„Żółty cepelin”, akryl, płyta, 70x70

„ANA”, drewno, wys. 60

MAJEWSKI MACIEJ
„Antypody – Punkt widzenia”, akryl, pastel, grafit na tekturze, 70x100

„Antypody – Peron”, akryl, pastel, grafit na tekturze, 70x100

„Antypody – Rozdroża”, akryl, pastel, grafit na tekturze, 70x100

MISTAK TOMEK
„Splatanie kwantowe”, akryl, płótno, 100x150

„Splatanie kwantowe 2”, akryl, płótno, 100x150

NALEPA BARTOSZ
„Brzeg”, akryl, płótno, 120x120

„Wierzba”, akryl, płótno, 120x120

NIEBUDEK KRYSTYNA
„Zapach siana”, olej, płótno, 75x115

OŻÓG MAŁGORZATA
„De Profundis”, kredka, karton, 100x70

OŻÓG MARTA
„Kult”, tech. własna – ambalaż, 120x123

PACZEŚNIAK RAFAŁ
„Odbicie III”, akryl, płyta, 65x88

PORCZYŃSKA BARBARA
„Natrętne myśli”, olej, płótno, 120x100

RĘDZINIAK PIOTR
„Falowanie – O zmierzchu”, tech. własna, karton, 100x140

„Falowanie – O świcie”, tech. własna, karton, 100x140

„Biedroneczki są w … 1”, rys. długopis, karton, 100x70

„Biedroneczki są w … 2”, rys. długopis, karton, 100x70

„Biedroneczki są w … 3”, rys. długopis, karton, 100x70

ROLNIAK TOMASZ
„P. .IO”, tech. mieszana na płycie, 82x100

„MNB”, tech. mieszna na płycie, 100x123

„B4”, tech. mieszana na płycie, 63x123

RUŁKA ANDRZEJ
„Potuczkowy ptak”, olej/mieszana na płótnie, 150x110

„Wyspa”, olej/mieszana na płótnie, 150x110

„Pułkownik i czarownica”, olej/mieszana na płótnie, 150x110

SERAFIN PIOTR
bez tytułu, tech. własna, płótno, 120x120

SZCZEPKOWSKI JAN
„Tymczasowo zgubiony”, olej, płótno, 150x110

SZYSZLAK RENATA
„Żywe spotkanie”, tech. mieszana na płótnie, 110x100

„Czasowa przestrzeń”, tech. mieszana na płótnie, 110x100

„Ukryte przestrzenie 1”, tech. mieszana na kartonie, 70x100

„Ukryte przestrzenie 2”, tech. mieszana na kartonie, 70x100

ŚLIWIŃSKI WITOLD
„Rzeźba I”, szkło, metal, 40x10x23,5

„Rzeźba II”, szkło, metal, 18x4,5x18

„Rzeźba III”, szkło, metal, 18x5,0x19,5

ŚWIECA STANISŁAW
„Totem”, gipsoryt na kartonie, 80x50

„Kosmiczny przybysz”, gipsoryt na kartonie, 80x50

UCHMAN MAGDALENA
„THIS IS MY MOVIE-BOX”, akryl, płótno, 100x90

„THIS IS MY MOVIES-LOVE”, akryl, płótno, 60x60

WĘGRZYN BARTŁOMIEJ
„BLUE SKIN OF A MOMMENT”, akryl, pleksi, drewno, 139x120x99
bez tytułu, PCV, pigmenty akrylowe, 90x90

WORONIEC PIOTR Jr
„Moduł zastępczy”, akryl, mieszana na płycie, 100x100

„Moduł zastępczy”, akryl, mieszana na płycie, 100x100

WÓJCIK SYLWIA
z serii „Odpoczynek”, olej, płótno, 100x150

ZAGUŁA AGNIESZKA
„Ikona św. Aleksandra” – tryptyk, tempera, srebro na desce, 80x77



  • W naszej galerii sprzedaży
  • Artyści BWA
Script logo   StudioStrona.pl