Informacje

ROZSTRZYGNIĘCIE I ETAPU KONKURSU

Konkursy » ROZSTRZYGNIĘCIE I ETAPU KONKURSU

2013-08-20

ROZSTRZYGNIĘCIE I ETAPU KONKURSU

„3. TRIENNALE POLSKIEGO MALARSTWA WSPÓŁCZESNEGO – JESIENNE KONFRONTACJE – RZESZÓW 2013”


Zapraszamy do galerii zakwalifikowanych prac.

 

LISTA AUTORÓW I ZAKWALIFIKOWANYCH PRAC DO II ETAPU

 

ADAMCZYK JUSTYNA 145

1. „Daj mi spokój”

2. „Bez tytułu”

ANDREJKOW ALEKSANDER 52

3. „Kolos Nr 6”

BABICZ KAROL 137

4. „bez tytułu” ( z czwórką)

BATOR ANDRZEJ JAN 26

5„Wieczorem nad wodą”

BATORSKI MAREK 37

6.„Swing Summer”

BĘDKOWSKA BEATA93
7„Fragment opowieści”

BRUDZIŃSKA ANNA147

8.„Laboratorium linni III”

9.„Laboratorium linii V”

CEDRZYŃSKA BEATA 131

z cyklu Sen 10. „Sen 1.”

11. „Sen 2.”

CELEK KATARZYNA 112

12.„Plac zabaw”

13.„Gra”

CZARNECKI BARTOSZ 140

14.„Możliwości struktury tłumu” (sepia)

15.„Możliwości struktury tłumu” (czarno-biały)
CHRUT CZEREREMUSZKIN AGATA 100

16.„Paul i Joanne”

17. „Różowe prześcieradło, czerwona poduszka”

DAWIDIUK MAŁGORZATA134

18.„Bramy niebios”

DROHOMIRECKI MARIUSZ 92

19. „Okolice Orvieto Italia”

DZWONIK ULA 108

20. „Obok siebie”

21. Gry uliczne”

FRYDRYK GRZEGORZ 10

22.„Akt strzelisty” (jasny)

GARWOL PAWEŁ 6
23. „Black dog”

GŁOWACKI JANUSZ 119
24. „Pierwowzór wymiany myśli”

HABA MAREK 114

25. „W stronę światła II”
JARMOLIŃSKI BARTEK 75

26.„Organica/Serce”

JASTRZĘBSKI RADOSLAW 9

27.„Facet z żelaza”

KARP MALWINA 97
28.„3.08”

KACZMARSKA MAŁGORZATA 58

29. „Akt”

30. „Palacz”

KIN PAWEŁ 63

31.„ALI”

KLIMEK GRZEGORZ 130
32.„Tratwa”

KNOROWSKI KONRAD 70
33. Z cyklu „Fejsbuki 1”

KOLASA LUIZA 1

34.„W przerwie na lunch”

KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 126
35.„Przystań”

KOPACZ IRENEUSZ 74
36. „Zapis I”

KOSIN JULIUSZ 73

37.„Narośl po horyzont… III” (niebieski)
KORTYKA STANISŁAW 96

38. „Horyzont XVI-XVII”9dyptyk)
KORZEC ANDRZEJ 117
39. „Taca z owocami”

KOWALSKA KATARZYNA 40
40. „80x80=6.400 obraz cyklu Pola Figur”

KRUDYSZ ZIELIŃSKA NIZA 85

41. „In blue”
KRUCZKOWSKA KRÓL IWA 80

42. „Nad suchym jeziorem”
KUC ANNA 143

43.„Ruchoma wydma”

KUSZAJ JOLANTA 138

44. „Atelier d’art. V”

LEPIORZ ŁUKASZ 44

45.„Siła argumentu”

LIEGMANN IWONA 132

46. „Drzewo”
ŁUCZAK MACIEJ 35

47. „Marcin”
48. „Bartek”

MAJEWSKI MACIEJ 110

49.„Podmuch”

MAŁECKI ZBIGNIEW 57

50. „Bez znaczenia”

MAREK MICHAŁ 60

51. „Malarz w plenerze I”

MARKOWSKA WOJDAŁA HANNA 66
52. „Struktury 2”

MINOR MICHAŁ 112

53. „Pozwólcie mi do was dołączyć i z wami zostać”

MORASIEWICZ KATARZYNA 72
54. „Śmierdzące kwiatuszki”

MUSIAŁ KRZYSZTOF 38

55. „Spacer”

NIKIEL ANTONI 84

56.„Ona”

57.„On”

PALLE LEWANDOWSKI PAWEŁ 133

58.„Obraz 770. Przestrzeń I”

59. „Obraz 771. Przestrzeń II”

PAŁKA MONIKA 90
60. „Bez tytułu”
PESZKE GOGÓŁ MAGDALENA 42
61.„Piątek”

62.„Sobota”

PIETRZYK TOMASZ 116

63.„bez tytułu”

PORCZYŃSKA SZAL BARPARA 83
64.„Za plecami”

65. „Szepczące sumienia domu”

ROLNIAK TOMASZ 88

66.„Hołd”

ROMANOWSKA MILENA 123

67.„Peryferia IX”

RYDELEK MARCELINA 55
68.„Poza ciałem”

SAPKA ILONA 91

69.„Wytrzymałość XX”

70. „Wytrzymałość XXI”

SŁOTA DARIUSZ 46
71. „Ulubione zabawki Grafa – Słoń 2” (zielony)

SŁOTA PAWEŁ 78

72.„Przestrzenie ujawnione XVII”

73.„Przestrzenie ujawnione XV”
74.„Przestrzenie ujawnione XX”

SWINARSKA KATARZYNA 104

75.„Reżyser”

SZCZEPKOWSKI JAN 95

76.„Ulubione miejsca”

77. „Szara godzina”

ŚWIGULSKI JACEK 64.

78. „Głowa XI” (czerwona)

79. „Głowa I”

TRELA HALINA 142

80.„Portret 2011”

81. „Portret (blue)”

TROCHIM ANNA 128

82. „Przestrzeń z błękitu”

WITNICKI DANIEL 45

83. „Studium sportowców”

WISZ ANNA 50

84.„Dzieciństwo”

WORONIEC PIOTR JR 115

85.„Exampler”

ZAWIERUCHA KATARZYNA 77

86. „Dłoń malarza I”

ŻACZEK PIOTR 15
87. „Arche XI”

ŻUCHNIK EWA 120

88. „Bez tytułu” 1.

ŻÓŁKIEWSKA SYLWIA 129

89. „Konstrukcja – miasto”


* PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKWALIFIKOWANE PRACE AUTORZY NADSYŁAJĄ / DOSTARCZAJĄ NA KOSZT WŁASNY NA ADRES BWA RZESZÓW DO DNIA 30 WRZEŚNIA 2013 R.

Strony:

    Wszystkie wizyty: 1074216 - Dzisiaj: 91